Sdílet

VSTUPENKY 
Chtěli bychom tímto všechny ubezpečit, že vstupenky zakoupené v předprodeji zůstávají v platnosti pro nově oznámený termín. Na druhou stranu je nám jasné, že mnozí z vás mohou finance potřebovat na mnohem naléhavější potřeby, třeba i existenční. Pokud upřednostníte vrácení peněz, napište nám na obchod@thelegendsrockfest.cz a připojte své telefonní číslo. V co nejkratším možném čase se s vámi spojíme a dohodneme nejvhodnější způsob. Při variantě vrácení prosíme, abyste tak učinili v průběhu 4 měsíců. Mezním termínem je 1. říjen.
Dosavadní předprodej pokračuje dále. Každopádně vám budeme nadevše vděční, když nám budete důvěřovat a zakoupené vstupenky si pro rok 2021 ponecháte. Veškerá příprava jede beze změny dále, jen s ročním odkladem.

PROGRAM 2021
Jak uvádíme na mnoha jiných místech, festival i jeho program se připravuje více než rok. Máme tedy oficiálně zveřejněný program pro rok 2020, ale současně i nově sjednaný program pro rok 2021. Dle možného se vynasnažíme vše sestavit tak, aby program pro rok 2021 co nejvíce odpovídal vašim preferencím, abyste byli co nejvíce spokojení. Finální verzi programu pro 2021 bychom rádi uveřejnili nejpozději do uvedeného data 1. října 2020.

zdroj: The Legends Rockfest