Sdílet

Tradiční celonárodní sbírka Ligy proti rakovině se uskuteční ve středu 15. května. I v letošním roce  můžete přispět zakoupením kytičky měsíčku lékařského v prostorách knihovny od 8 – 16 hodin nebo u dobrovolníků – studentů  Hořického gymnázia. Hlavním tématem letošního ročníku jsou nádorová onemocnění plic.

Cíle sbírky: Preventivně působit na širokou veřejnost prostřednictvím letáků s informacemi. Za nabízené kvítky měsíčku lékařského získat prostředky na boj proti rakovině – na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center.

E-kytičky (dárcovské SMS): 
Posláním dárcovské SMS ve tvaru DMS KVET 30 nebo DMS KVET 60 nebo DMS KVET 90 na číslo 87 777  můžete koupit e-kytičku a podpořit tak Český den proti rakovině. Cena DMS je 30 / 60 / 90 Kč, LPR Praha obdrží 29 / 59 / 89 Kč. Pomáhat nám můžete také pravidelně každý měsíc odesláním  DMS TRV KVET 30 nebo DMS TRV KVET 60 nebo DMS KVET 90. Více informací o e-kytičkách najdete na www.cdpr.cz/dms nebo na www.ligaprotirakovine.