Sdílet

Hořický kros. Sportovní akce, která letos již po čtvrté prověří připravenost běžců na zajímavé a členité trati dachovských lesů. Závod se uskuteční již v neděli 20. listopadu 2022. Na co se můžete těšit a jak je to s přihláškami?

Závodní kancelář se otevře v areálu koupaliště Dachova v 8:30 hodin a již v 9:30 hodin připraví atmosféru dětský závod. Pro každé dítko v cíli čeká sladká odměna a bohatá občerstvovací stanice. „Dospělí vyrazí na krásnou členitou trať v 10:30 hodin. Start bude probíhat celou hodinu a na trať vyrazí každý běžec dle vlastní chuti individuálně. Start a cíl si určí čipnutím náramkovým čipem dle zvyklostí z minulosti,“ říká Tomáš Bret, jeden z organizátorů této sportovní akce. Tím odpadá stres před startem a řazení, které klasické intervalové závody provází. I takto je ovšem nutné, aby si každý běžec převzal čip a odprezentoval se včas do 10:00 hodin. Mezi jednotlivými starty bude hlídán minimální rozestup, aby nedocházelo ke tlačenici. 

„I letos se nám podařilo shromáždit hromadu krásných cen, které budou nejen pro nejrychlejší, ale následně v běžecké tombole,“ dodává další z organizátorů Milan Janata. Organizátoři děkují všem partnerům akce, kteří jim vyjádřili i letos podporu! 

PŘIHLÁŠKY

Online možnost je do 17. listopadu (do 15:00 hodin) na https://www.horickykros.cz/ a dále pak na místě. Více informací je možné získat právě na webových stránkách nebo na facebooku.