Sdílet

Silnice I. třídy číslo 35 se v pátek 14. prosince kolem devatenácté hodiny u obce Vojice stala místem dopravní nehody kamionu. Čtyřiapadesátiletý řidič nákladního vozidla Mercedes – Benz Actros s přívěsem v tu dobu jel ve směru od Konecchlumí na obec Podhorní Újezd. Při projíždění levotočivé zatáčky zřejmě vlivem nepřiměřené rychlosti nezvládl řízení a sjel přes pravý silniční příkop vpravo do pole. Následně došlo k převrácení nákladní soupravy na pravý bok. Při dopravní nehodě utrpěl řidič zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice k lékařskému ošetření. Ovlivnění alkoholem u něho na místě vyloučila policisty provedená dechová zkouška. Celková škoda je dle předběžných odhadů vyčíslena na částku 825 tisíc korun.
Přesná příčina dopravní nehody a samotná míra zavinění je v současné době předmětem dalšího šetření jičínských dopravních policistů.

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs4/horicakcz/home/www/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 352

Komentovat