Sdílet
Ocenění pro pivovar JungBerg převzal Tomáš Jung. S Petrem Hohbergem obnovili v Hořicích pivovar, který ročně vyrobí na 200 tisíc litrů piva. Diplom předal hejtman Jiří Štěpán a vedoucí krajského živnostenského úřadu Jiří Dušák.

Devátý ročník ocenění Spokojený zákazník Královéhradeckého kraje zná své vítěze. V letošním roce Sdružení českých spotřebitelů ocenilo devět podnikatelů a podnikatelek za nadstandardní přístup k zákazníkům. Oceněným firmám diplomy předal hejtman Jiří Štěpán.

Hořičákům může dělat radost především to, že byl oceněn také pivovar JungBerg, s . r. o. – výrobce hořického piva, pivovar, který obnovil výrobu po několika desetiletích, postupně revitalizuje jeho historické budovy a podílí se na propagaci města Hořice
Ocenění pro pivovar JungBerg převzal Tomáš Jung. S Didi Hohbergem obnovili v Hořicích pivovar, který ročně vyrobí na 200 tisíc litrů piva. Diplom předal hejtman Jiří Štěpán a vedoucí krajského živnostenského úřadu Jiří Dušák. 

Další oceněné z Královéhradeckého kraje naleznete v tomto článku.

Obdivuji pracovitost a poctivost oceněných podnikatelů. Jsou zosobněním toho, že podnikání a zisk nemusí jít na úkor spotřebitele, pro kterého je ze všeho nejdůležitější kvalita výrobků a služeb. Ocenění Spokojený zákazník náleží lidem, kteří zlepšují renomé všech podnikatelů a kteří pokračují v řemeslné tradici našeho regionu. Děkuji všem oceněným a přeji jim mnoho úspěchů v další práci,“ řekl hejtman Jiří Štěpán.

Ocenění Spokojený zákazník uděluje Sdružení českých spotřebitelů na dva roky. Může jej získat podnikatel, který poskytuje služby v oboru svého podnikání v souladu s očekáváním spotřebitele. Podnikatelé jsou navrhováni členy Sdružení českých spotřebitelů nebo zástupci místních a podnikatelských samospráv. Výsledky sdružení vyhlásilo v úterý 20. listopadu 2018 dopoledne v sídle krajského úřadu.

Cena Spokojený zákazník se v regionu letos udílela již podeváté a finančně ji podpořil Královéhradecký kraj. „Jsme velmi rádi, že do hodnocení a práce odborných komisí se zapojují nejen spotřebitelé, ale právě i zástupci místních a podnikatelských samospráv, a že se takto zaměřenou podporou daří přispívat i k mnohem vyváženějšímu rozvoji jednotlivých územních obvodů kraje a ČR,“ uvedl místopředseda Správní rady SČS Libor Novák.

zdroj: kr-kralovehradecky.cz