Sdílet

Hořice – dopravní nehoda – 7. 6. 05:46
V Hořicích odstraňovali profesionální hasiči následky nehody dvou osobních vozidel. Jednu osobu si převzali do péče záchranáři. Hasiči místo události zabezpečili, zajistili vozidla proti vzniku požáru, uklidili části vozidel z komunikace a odstranili uniklé provozní kapaliny.

Hořice – dopravní nehoda – 8. 6. 15:35
V katastru části Dachovy zasahovali u dopravní nehody osobního vozidla a motocyklu profesionální hasiči z hořické stanice. Jednotka místo nehody zabezpečila a předala jej policistům.

Lukavec u Hořic – dopravní nehoda – 9. 6. 18:06
Profesionální hasiči z Nové Paky a dobrovolná jednotka z Hořic spěchali k nahlášené dopravní nehodě osobního vozidla a cyklisty. Jedna osoba skončila v péči záchranářů.

Ostroměř – dopravní nehoda – 9. 6. 18:47
Na silnici č. 35 došlo k dopravní nehodě dvou osobních automobilů, přičemž byla zraněna jedna osoba. Na místě události zasahovali profesionální hasiči z Jičína. Hasiči místo nehody zajistili, odpojili u havarovaných vozidel akumulátory a provedli opatření proti vzniku požáru. Místo zásahu si následně převzali policisté.
Velký Vřešťov– dopravní nehoda – 9. 6. 16:08

Na komunikaci mezi Velký Vřešťovem a Cerekvicí nad Bystřicí havarovala dvě osobní vozidla. Při nehodě byly zraněny dvě osoby, na místě zasahovaly všechny složky IZS včetně vrtulníku letecké záchranné služby. Vozidla byla po nehodě značně poškozena, jedno skončilo mimo komunikaci a druhé zůstalo částečně na silnici. Komunikace musela být po dobu provádění záchranných, vyšetřovacích a likvidačních prací uzavřena. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Hořic a podniková jednotka ČEPRO a.s. Cerekvice nad Bystřicí. Jednotky zajistily místo události, zabezpečily vozidla a následně se po došetření nehody hasiči postarali o úklid komunikace.


zdroj: HZSKHK