Firmy Hořicka

Chcete aby i Vaše firma byla v tomto přehledu firem? Kontaktuje nás, napište nám popis Vaší činnosti, název firmy,... a další kontaktní údaje e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Vaše firma bude beplatně přidána.

PRO-DOMA - přední ryze český distributor stavebních materiálů, působící na trhu již od roku 1990, jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje. V současnosti expeduje stavební materiály svým zákazníkům ze 71 prodejen po celé ČR. Prodejna PRO-ROMA se nachází také v Hořicích u vlakového nádraží (bývalé stavebni DOMEK), Husova 1416. Po zakoupení přilehlého pozemku okolo bývalých stavebnin DOMEK došlo v letech 2014/2015 k přestavbě a výstavbě nové prodejny stavebnin PRO-DOMA Hořice, která také výrazně rozšíří nabízený sortiment obyvatelům Hořic. Do nové prodejny se vjíždí nově z ulice Husova místo dosavadního vjezdu od vlakového nádraží.

Přijďte se podívat na rozšířený sortiment na PRO-DOMA Párty v pátek 6. listopadu od 8 do 17 hodin. Ke každému nákupu občerstvení zdarma - klobásky, pivo, limo.

Číst dál...

Inzerce na webu www.info-horice.cz / www.horicak.cz

Ceník bannerové a textové reklamy a reklamních článků na portálu www.horicak.cz
Pro více informací o možnostech využití reklamy a obsazenosti prosíme kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Horicak.cz - Ceník (PDF)

Proč inzerovat na webu www.horicak.cz ?

  • Inzerujte tam, kde Vás obyvatelé Hořic mohou snadno a rychle najít!
  • Inzerujte tam, kde Vaše reklama osloví více jak 2 500 očí denně tedy 75 000 očí měsíčně!
  • Reklamu v rádiu lze přeslechnout, noviny lze založit, ale reklama na internetu je vidět!
  • Jedná se o nejrychleji rostoucí formu reklamy, na kterou čtenáři velmi dobře reagují!
  • Reklama on-line je nejrychlejší! Ihned viditelná! Variabilní! Interaktivní!
  • Horicak.cz - web, jehož obsah ovlivňují občané Hořic! Oslovte tedy skutečné obyvatele, kteří Vás znají, ale jen třeba neví o Vašich akcích, novinkách či službách.

Podkategorie

Chcete aby i Vaše firma byla v tomto přehledu firem? Kontaktuje nás, napište nám popis Vaší činnosti, název firmy,... a další kontaktní údaje e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">'+addy_text87487+'<\/a>'; //--> a Vaše firma bude beplatně přidána.

Nakupujte u Hořických firem, a v Hořických obchodech - podpoříte tím nejen rozvoj města Hořice. Máte-li zájem o prezentaci v této sekci, neváhejte nás Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo se podívejte do sekce inzerce-hořice

Akční letáky Vašich oblíbených obchodů na jednom místě! LIDL, Penny, Billa, COOP, CBA

Nejnovější zprávy

Zprávy policie, hasiči