KulturaDivadlo R. Brzobohatého - Marc Camoletti, uvádí komedii - TŘI LETUŠKY V PAŘÍŽI a to ve středu 24. ledna 2018 od 19:30 v kulturním domě Koruna Hořice. Francouzská situační komedie, kde lásky přilétají a odlétají…Alexander je úspěšný pařížský architekt, kterému monogamie ovšem nic neříká… Svůj milostný život koordinuje s letovým řádem, který se zdá být dokonalý. Vše se ale změní příchodem kamaráda ze školy a vypadá to, že i perfektní navigační systém začne mít trhliny. Kolotoč bláznivých situací se právě roztáčí…

Číst dál...

Již tuto sobotu 21. 10. rozezní velký sál hořické Koruny pořádná porce rockových decibelů. Od osmé večerní zde vystoupí dvě kapely spjaté s Hořicemi. Půjde o vzpomínkový koncert skupin Symphony a Metro, které ukončily svou hudební dráhu již před mnoha lety a pro tuto příležitost se daly exkluzivně zase dohromady. Pořadatelem akce není DK Koruna, akce je soukromá. Všichni jste zvaní! Příspěvek u vstupu 100,- Kč, bohatě zásobený bar samozřejmostí. Tombola… nebude.

Číst dál...


Zveme Vás na koncert české folkové legendy - Františka Nedvěda, v rámci turné k jeho 70. narozeninám. Oznamujeme všem příznivcům Františka Nedvěda, že z důvodu nemoci je koncert 5.10.2017 přeložen na náhradní termín úterý 28.11.2017 v 19.30 hodin. Vstupenky zůstávají v platnosti. František Nedvěd pozdravuje všechny své posluchače a děkuje za pochopení.
 
Zdroj: Tibor Gál, ředitel DK Koruna

Číst dál...