Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive
 

Vítáme Vás! Jsme parta lidí z Hořic v Podkrkonoší, jednoduše patrioti města Hořice, žádná politická strana ani politické hnutí. Zkrátka lidé, kterým není jedno a zajímá nás, co se v našem malebném městě Hořice zrovna děje.

Web Hořičák.cz stejně jako info-horice.cz začal fungovat již koncem roku 2008. Nejprve to byla jen taková sranda a pár informací o městě Hořice, ale nakonec se z toho zrodil myslíme zajímavý projekt! Najdete u nás zejména zajímáve zprávy, kterým není v ostatních médiích věnován takový prostor. Pozvánky na kulturní akce, upozorňujeme ve spolupráci s Vámi, čtenáři webu na nedostatky ve městě Hořice, na které se třeba nedostalo a nikdo si jich nevšiml, věnujeme se ale i dalším věcem.

Jsme fanoušky hořických sportů a spolků, přinášíme pozvánky na utkání a společenské akce a také výkony a výsledky sportovců. 

Náš cíl je vytvářet takový internetový portál o Hořicích v Podkrkonoší, který se stane Vaší oblíbenou stránkou číslo jedna. Náš portál získal během uplynulých let velkou oblibu, jeho návštěvnost pravidelně roste, a za to jsme rádi. Děkujeme! Máme také radost, že se s námi snažíte spolupracovat pomocí Vašich příspěvků, nápadů, zasíláním fotografií a Vašich postřehů z města a jeho okolí!

Žijeme městem Hořice, chceme aby se město rozvíjelo, aby vznikaly nové věci, nechceme dopustit aby se z města stával skanzen!

V září 2015, s pozdravem tým webu www.horicak.cz 

V případě, že byste s námi chtěli spolupracovat, máte pro nás nějakou nabídku, zajímavé tipy, pozvánky na kulturní a společenské akce informace, fotografie, chtěli byste se ucházet o práci, či brigádu nebo se Vám jenom náš web líbí, určitě nám napište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.