Oko Hořic

horice-oko-obcanaVšimli jste si v Hořicích něčeho, co se Vám nelíbí? Na co chcete upozornit vedení města Hořice? Něčeho, co je podle Vás hříchem, který by se měl hlásit? Našli jste někde černou skládku, špatně uklizený chodník....? Posílejte nám svoje fotky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s příslušeným komentářem, nebo jej pošlete prostřednictvím facebooku facebook.com/horicak.cz rádi jej na webu uveřejníme, a společnou prací zlepšíme naše město Hořice! Postupně také doplňujeme články o fotografie aktuálního stavu, po určité době! Sledujte:-) Články v rubrice nevyjadřují stanovisko redakce.

Včerejší článek o lávce, zda opravdu bude, či nebude (čtěte zde), vyvolal u řady diskutujících otázky ohledně dotací. Rada města Hořice, přiděluje každoročně několik individuálních dotací na různé sportovní a kulturní činnosti. Žádost si může podat vlastně skoro každý. Ať jde již o pořadatele dětských dnů, společenských setkání, sportovních klání.... Nemají se ale občané města Hořice o těchto akcí dozvědět? Na posledním zasedání Rady města Hořice, byla přidělena dotace ve výši 15.000 Kč, na pořádání Mistrovství Královéhradeckého kraje v drezuře, které se uskuteční v Hořicích dne 10.6.2017.

Číst dál...
Jak to vypadá, tak někomu asi došla trpělivost i s dalším parkujícím "vrakem", na parkovitšti pod Borkem. Že by si vzal někdo příklad z osudu "vraku" u stánku. No, pokud tam bude stát tak dlouho, jako právě Feliciia u stánku (čtěte zde), tak to nebude pro město moc dobrá reklama na 300 zátáček Gustava Havla, které se jedou již za 14 dní.

Číst dál...

Dobrý den,
tak se nám rok s rokem sešel, a opět jsem stejně nejen já, ale i další obyvatelé, v mírném šoku. Přestože jsou závody 300 zatáček Gustava Havla již za necelý měsíc, tak okolo Hořic o tom není nikde jediný letáček, či plakát. Čeká nás prodloužený víkend, kdy spousta řidičů pojede okolo Hořic, pročpak je tedy nikdo "nechce" nějak nalákat na závody, které městu Hořice mohou pomoct nejen v cestovním ruchu?

Číst dál...