Městská policie

O tom, že všímavost občanů není rozhodně na škodu, se na vlastní kůži přesvědčil jeden z místních sprejerů. Všímavost občanů a skutečnost, že jim není lhostejné, co se děje okolo nich, nevyšla na prázdno. Poté, co byl ohlášen trestný čin - poškozování cizího majetku - sprejestvím v ulici Štítného - průchod pod domem s Pečovatelskou službou, byl pachatel také dopaden Městskou policií Hořice. Zadržený sprejer, který fasádu domu poškodil bude muset škodu uhradit! Díky ze si všímáte a Městké policii za dopadení pachatele!

Číst dál...

Dobrý den. Lokality, kde budou Technické služby města Hořice provádět mechanické čištění ulic, se občané dozví na webových stránkách technických služeb a na webových stránkách Města Hořice. 7 dní před čištěním Technické služby rozvezou dopravní značení s dodatkovou tabulkou dne a hodiny, kdy v dané lokalitě čištění bude probíhat. V době čištění Městská policie žádná vozidla neodtahuje ani nezajišťuje TPZOV (tzv. botičkou), pouze na vozidla, která v danou chvíli parkují v zákazu zastaveni (DZ-B28) označí za stěračem výzvou pro nepřítomného řidiče tzv. parkovačkou a provedou fotodokumentaci.

Číst dál...

Vážení hořičáci. Když už má někdo tu potřebu, se na těchto pavlačových stránkách každý den ukájet, svými příspěvky a fotografiemi, jak Město Hořice a hlavně Městská policie dělá vše špatně, nebylo by lepší, při zjištění jakéhokoliv problému rovnou zavolat službu konající hlídku strážníků? Jsme tu pro Vás 24 hod. denně na tel. 737 445 336. Myslím si, že to zabere méně času, než napsání příspěvku. Jinak děkuji za celý kolektiv strážníků MP Lence N. za pochvalu, kterou neslýchame od veřejnosti tak často.

Za MP Hc Stanislav Nosek

 

 

Hezký den, patřím mezi pravidelné čtenáře tohoto webu. Již několikrát se zde čtenaři naváželi do práce měšťáků. Já osobně je taky moc "nemusím", ale přece jenom jedno se jim musí nechat. Každé ráno vozím svoji dceru do školy na Habr a všimla jsem si, že ačkoliv je venku zima až praští, tak každé ráno stále před školou přešlapují. Dnes jsem byla ve škole se sběrem a byl tam docela zmatek. Ten měšťák to tam docela i řídil (alespoň to tak vypadalo). A ať se to někomu může líbit nebo ne - tímto alespoň trochu díky.

Číst dál...


Hlídka Městské policie Hořice v sobotu 19. prosince v ranních hodinách přijala stížnost občana na stojící kamion v nepřehledné zatáčce na silnici II/300. Na místě bylo zjištěno, že řidiči kamionu došla v jedné nádrži nafta — řidiči byl hlídkou zapůjčen výstražný trojúhelník a poté hlídka Městká policie Hořice řidiče odvezla na benzínovou čerpací stanici pro palivo. Poté co řidič palivo doplnil, místo opustil.

Redakce Horicak.cz - Hezká ukázka toho, že v Hořicích nemáme Městskou policii jen pro rozdávání pokut a "buzeraci" místních, ale také od toho, aby dokázala občanům a lidem pomoci v nouzi a obtížích, pokud to potřebují.

Číst dál...