Školy a školky Hořice

V rámci druhého ročníku oceňování spolupráce škol a firem za Královéhradecký kraj, byla vyhlášena v kongresovém centru Aldis ocenění „Firma škole" a také nově obdoba s názvem „Škola firmě". V každé z obou kategorií vybrala komise ze 14 nominovaných 5 oceněných.

V pětici nejlepších firem je Agrochov Stará Paka, a.s., KASPER KOVO s.r.o., Lesy České republiky s.p., SECO GROUP a.s. a IVECO Czech Republic a.s.
Mezi školami, které byly oceněny patří také naše hořická SPŠ kamenická a sochařská Hořice. Další oceněné školy - SPŠ elektrotechniky a informačních technologií Dobruška,  SPŠ Trutnov, SPŠ, SOŠ a SOU Hradební v Hradci Králové a SPŠ Hronov.

Číst dál...

Po celé prázdniny probíhala rekonstrukce MŠ Husova. Jednalo se převážně o úpravu pláště budovy a topného systému s cílem snížení nákladů na vytápění. Díky reliéfu dětského motivu na budově školky, se z nudného šedého kačátka stala jistě pro děti atraktivní školka, na kterou budou chodit každé ráno s úsměvem na tváři.

Číst dál...


V souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, se uskuteční zápisy dětí do prvních tříd základních škol pro školní rok 2015/2016

  • ve čtvrtek 15.1.2015 od 14 do 18 hodin
  • v pátek 16.1.2015 od 14 do 16 hodin
    Číst dál...