Klub Maják

Klub Maják zve všechny nejen hořické děti na svůj již tradiční podzimní lampiónový průvod - čtvrtek 29.10. sraz v 18 hodin před hořickou radnicí.

Jako tradičně půjdeme městem Janderovou ulicí směrem ke Smetanovým sadům a dojdeme až na Svatogotharský kopec, kde bude na děti čekat strašidýlko Josífek s odměnou. Průvod pak bude zakončen ohňostrojem.

U strašidýlka Josífka, můžete přispět vhozením dárku do kasičky, na uskutečnění vánoční besídky pro naše dětské členy. Děkujeme.

Číst dál...

Kdo jsme:


            Jsme občanské sdružení(nezisková organizace), které založily rodiče zdravotně postižených dětí tj. - zdravotně postižené děti, mládež a dospělí: astmatici, alergici, diabetici, ekzematici, děti s mentálním, tělesným, smyslovým či kombinovaným postižením a jejich přátelé.

Proč jsme vznikli:

            Protože je spousta rodin s postiženými dětmi, které jsou na to samy a my bychom rádi  jim umožnily setkávat se nejen mezi sebou. Vyměňovat si zkušenosti a pomáhat si navzájem, ale také jim pomoci s integrací dětí s handicapem mezi zdravé vrstevníky. A to nejen prostřednictvím akcí pořádaných pro veřejnost, ale i klubovými akcemi, jako je turnaj v bowlingu, vánoční besídka, víkendový pobyt spojený s tvůrčím tvořením a mnoho jiných akcí, kterých se účastní naši členové.

Kdo se může stát členem:

Členství v našem klubu neomezuje věk ani žádný handicap.

Přání do budoucna:

            Rádi bychom Vás poprosili o přízeň a pomoc v našem dalším snažení, o přízeň hmotnou, finanční i lidskou. Děkujeme

 

Pokud se chcete stát naším členem napište nám na e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. www.klubmajak.estranky.cz

Finanční příspěvky zasílejte na účet vedený u Československé obchodní banky, a.s.,Poštovní spořitelny, č.ú 236278404/0300. Děkujeme

 

Připravujeme pro Vás rozhovor s občanským srdužením Maják

Akce pro veřejnost:

26.6.2010 od 14.00 h ve Smetanových sadech v Hořicích se bude konat "Rozloučení se školním rokem aneb hurá na prázdniny", akce je nejen pro členy klubu, ale i pro veřejnost. Program: soutěže pro děti, hudba, trampolína a občerstvení. Na akci přispělo Město Hořice.

Akce pro členy klubu:

6.6.2010 od 14.00 h  na koupališti v Třebnouševsi se bude konat dětský den pro naše ratolesti. Nic velkého jen pár soutěží v příjemném prostředí koupaliště. 

Od 2. 7 do 4.7. 2010 se bude konat stanování u Jěšinů v Tereziných Darech na zahradě. Program: sportovní odpoledne, stezka odvahy, grilování.

Aktuální informace na http://www.klubmajak.estranky.cz/clanky/aktuality/