Florbal Hořice

24.2. trénink elévu vybočil z běžných kolejí. Díky iniciativě Tomáše Černého jsme v hale přivítali osm dětí z nechanického dětského domova. Přijel vychovatel Honza spolu s Danielem, Růženkou, Sandrou, Denisem, Davidem, Vojtou, Romanem a Pavlem. Chtěli jsme dětem, které nemají možnost pravidelně trénovat jako my, udělat radost, ale společný přáteláček byl i slíbenou kompenzací pro část dětí, které zatím nejezdí na turnaje. Takto mají možnost pomalu si zkoušet, co to vlastně znamená opravdu hrát.

Číst dál...

Ke svému prvnímu zápasu v tomto kalendářním roce vyrazili muži. Chlapi se vydali do Kostelce nad Orlicí, kde změřili síly s týmy z vršku tabulky – Florbal Primátor Náchod B (1) a 1. FC Rokytnice v O.H.SUPY (4). Oba zápasy byly důležité pro následný vývoj v tabulce. Vítězstvím by se tým mužů dostal na první příčku právě před náchodskou rezervu.

Číst dál...


Florbalový klub STRIX Hořice přijímá nové hráče ročníku narození 2004 — 2006. Florbalová sportovní přípravka je určena nejmladším dětem, věnuje se nejen florbalu, ale i obecné sportovní přípravě, rozvoji dovednosti, fyzické přípravě. Nabízí dětem vhodné podmínky pro jejich rozvoj. Vše je vedeno zábavnou formou tak, aby děti získaly k pohybu vztah, byl pro ně radostí a potřebou.

Číst dál...

Nejnovější zprávy

Zprávy policie, hasiči