Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Jak se dostat pohodlně, rychle, bezpečně a levně i s Vaším kolem do Krkonoš? Co zkusit CYKLOBUS? V sobotu 3. června zahajuje již 14. sezóny oblíbených Krkonošských cyklobusů 2017. V provozu budou linky až do soboty 30. 9. 2017.

 

Cyklobusy budou v Podkrkonoší jezdit během červnových a zářijových sobot. V době prázdnin, tedy v červenci a srpnu pak ve čtvrtek a v sobotu.

Trasy spojů

Hradec Králové – Sadová – Milovice - Hořice – Miletín – Dvůr Králové nad Labem – Bílá Třemešná – Dolní Brusnice – Mostek – Hostinné – Vrchlabí a zpět.

Kuks – Choustníkovo Hradiště – Dvůr Králové nad Labem – Bílá Třemešná – Dolní Brusnice – Zvičina a zpět. První ranní spoj vyjíždí ze Dvora Králové nad Labem přes Choustníkovo Hradiště – Kuks – Heřmanice – Jaroměř – Holohlavy do Hradce Králové. Na přehradu Les Království cyklobus nezajíždí.

Spoje mají bezbariérový přístup a jsou pochopitelně vybaveny stojany pro kola.

Novinkou pro rok 2017 je večerní návrat cyklobusu zpět z Vrchlabí - odjezd v 18:25 hodin do Hradce Králové příjezd ve 20:12 hodin.

Projekt cyklobusů byl připraven Svazkem měst a obcí Krkonoše ve spolupráci se spolkem Podzvičinsko, Královéhradeckým krajem a dalšími. Neváhejte a využijte jedinečné možnosti podívat se na kole po Podkrkonoší a do Krkonoš. Podrobné informace o odjezdech a příjezdech autobusů naleznete v jízdním řádu a na webu www.podkrkonosi.eu a www.krkonose.eu.

zdroj: www.vychodocech.cz 

cyklobusy-do-krkonos-2017.jpg

cyklobusy-krkonose-mapa.jpgcyklobusy-2017-horice-mapka.jpgcyklobusy-jizdni-rad.jpg