Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Vzpomínáte, jak na konci roku 2015 se sepisovala petice, proti otevření lékárny od Královéhradecké lékárny a.s., na rohu ulic Barákova / Husova? Královéhradecká lékárna a.s., tehdy na nátlak města Hořice od svého záměru ustoupila. Od 30.1. v těchto prostorách, ale byla stejně nakonec lékárna otevřena. Neprovozuje ji Královéhradecká lékárna a.s., ale Lékárna Hořice s.r.o., patřící do širokého portfólia firem, jejímž majitelem je  bývalý radní města Jičína, Tomáš Frýba. Škoda, že nyní máme tedy 2 lékárny v blízkosti polikliniky, sídla několika lékařů... kde se ordinuje od 7 hodiny, ale lékárny otevírají až v 8 hodin... Mezitím se Královéhradecká lékárna a.s. stala dodavatelem léků pro Nemocnici Hořice.

lekarna-horice-husova.jpg

Otevírací doba nové lékárny, kterou naleznete na rohu ulic Barákova / Husova  je

Pondělí - Pátek
8:00 - 12:30 / 13:00 - 16:30

Připomeňte si články okolo kauzy Lékárna, kterou vyvolala možnost otevření lékárny v Barákově ulici, kterou zde chtěla otevřít Královéhradecká lékárna a.s.

Reakce Královéhradecké lékárny a.s. na článek“ Hořické lékárny - diskutované téma“ uveřejněný 26. 11. 2015 v 14.00 na portále horice.org města Hořice.

Královéhradecká lékárna nakonec svou novou lékárnu v Hořicích neotevře, tedy alespoň prozatím.

Reakce na článek v Mf DNES o lékárnách – Konkurence? Zlikvidovat.