Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Navštívili jsme děti v Jičínském klubu Exit, Hořické Pohodě a Relax klub v Nové Pace.

Jak vypadaly přednášky?
Kapitán SR Hořice Petr Gotvald, který vedl tyto přednášky říká, že sestavit koncept přednášek nebylo vůbec lehké. Do předu jsem nikdy nevěděl kolik dětí a v jaké věkové skupině se děti sejdou. Každá věková struktura potřebuje jiný přístup. Takže jsem se snažil vytvořit koncept universální prezentace a improvizačně k němu přistupovat podle reálného osazenstva. V přednáškách se děti dozvěděli více o Seberevoltě, zaměřil jsem se na pochopení a využití jejich času, proč mít cíle a jak jich dosahovat, jak se dá přistupovat k překážkám a proč je důležité dělat to, co nás opravdu baví.  Mimo jiné jsme zapracovali na vlastní sebedůvěře a všichni si vyzkoušeli různá praktická cvičení na přítomný okamžik a využití vlastního potenciálu v akci.

 

Proč vznikají takovéto přednášky?
Věřím v to, že naše děti a mládež jsou naší budoucnost í a podle toho jaké jim budeme dávat příklady a co od nás samotných uvidí, ovlivní to, jaká budoucnost bude. Dost možná, že už to ani nebude naše budoucnost, ale jen jejich a jejich dětí, ale naší zodpovědností je teď a tady jim jít příkladem. Proto vznikla Seberevolta, proto jdeme příkladem a snažíme se šířit toto vědomí okolo nás, aby ho i naše děti šířily dále. Vytváříme možnost volby v jejich rozhodování, jak a s kým budou trávit svůj jedinečný čas a jakým směrem se bude jejich život ubírat.

Pro koho jsou přednášky určeny?
Pro všechny :-). Motivační přednášky vytváříme nejčastěji pro základní školy, střední školy, dětské domovy, nízkoprahové kluby a podobně. Přednášky se vždy individuálně přizpůsobí cílové skupině,  tak aby byl účinek maximálně efektivní. Součástí mohou být i sportovní exhibice street  workoutu , společné cvičení atd.
V případě zájmu o více informací, nás neváhejte kontaktovat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

seberevolta-prednasky-2.jpgseberevolta-prednasky-1.jpgseberevolta-prednasky.jpg