Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

V pátek 26. ledna 2018 proběhl již 4. ročník dobročinné akce Hořický benefiční galavečer aneb „Hořičáci dětem“, který se letos nesl v duchu 20. až 40. let minulého století a dobovou muzikou atmosféru těchto let podpořil host večera kapela SWING Hořice a dále večer opět podpořil moderátor Hitrádia Magic a redaktor Východočeské televize V1 Petr Roubíček. Také letos jsme si pro vás připravili vlastní pěvecké vystoupení, pro vaše pobavení. Díky všem sponzorům (jmenovitě) a návštěvníkům večera se v tento večer podařila vybrat senzační finanční částka 58.636 Kč, která je pro letošní rok, za pomoci tradičního losu, věnována Mateřské škole Hořice, Husova, pro její třídy Pohádka — děti s vadami řeči a Sluníčko — děti s kombinovanými vadami.

Návštěvníci skutečně téměř všichni přišli v dobovém oděvu a udělali skvělou, nejen taneční, atmosféru. Někteří návštěvníci díky sponzorům vyhráli například vůz Škoda Karoq na víkend z plnou nádrží zdarma, či víkendový pobyt v penzionu v Orlických Horách anebo pískovcovou lavici na zahradu. Všem patří obrovské poděkování, stejně tak i dalším, kteří našemu spolku tento večer pomohli připravit. Jak bude s finanční částkou mateřskou školou naloženo, vás budeme informovat na našich webových stránkách (www.beneficehorice.cz). Již nyní se těšíme na příští rok, že budeme moci společně pomoci i dalšímu subjektu ze zbylých dvou:

Klub Maják Hořice, o. s.,
Dům dětí a mládeže Hořice.

Benefici pro rok 2018 nám pomohli připravit a tímto jim děkujeme:

Marcela a Zdeněk Vernerovi, Dagmar a Jindřich Šimkovi, pracovníci restaurace Koruna, Jitka Kašparovská, Anička Henzlová, Nina Nosková, Kateřina Rychterová, Anička Nosková, Verča Johnová a Janeta Barešová.

PÁR PŘÁTEL, z. s. www.beneficehorice.cz

benefice-horice-3.jpgbenefice-horice-2.jpgbenefice-horice-1.jpgbenefice-horice.jpg


Nejnovější zprávy

Zprávy policie, hasiči