Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Hledáte program pro děti na prázdniny? Zkuste se podívat na tábory na Borku. Co Vaše děti mohou zažít?

 

Je toho opravdu hodně a od každého ještě kus. Při tvorbě programu myslíme hlavně na zábavu a pohodu. Proto se jednotlivé části programů neustále mění, aby děti opravdu zažívaly každý den něco jiného a nového. Tábor je v hodný pro děti od 5 let. Adrenalin, tvorba, tance, sport, výlety, plavání, hádanky, rébusy, dobrodružství, napětí, týmové soutěže, bádání, vždy však s jasným cílem.

Od prvního nástupu až po poslední pozdravy mají děti týmové i individuální úkoly, které plní průběžně, abychom udržely děti soustředěné a neporušili jsme tak propracovanou dějovou linku našich příběhů – ať už se jedná o pohádky, dinosaury, filmy a seriály nebo např. mafiány.

PROČ HRAJEME CETEH?

Hraní celotáborových etapových her má při správném provedení velký výchovný význam, a hlavně velmi baví samotné účastníky, malé táborníky. Při hrách si děti procvičí mysl, motoriku, důvtip, rozvijí jejich fantazii. Děti si rozšiřují své obzory a jejich zážitky se poté prohlubují, jsou více zapojené do táborového dění.

LETOŠNÍ PROGRAM TÁBORA BOREK

Přichystáno je pro Vaše nejmenší 5 pětidenních turnusů na různá témata, stačí si jen vybrat.

1) 2. – 6.7.2018 – Z POHÁDKY DO POHÁDKY

2) 9. – 13.7. 2018 – TROSEČNÍCI NA BORKU

3) 13. – 17.8.2018 – JURSKÝ PARK

4) 20. – 24.8.2018 – JURSKÝ PARK

5) 27. – 31.8.2018 – STAR WARS

SKVĚLÍ VEDOUCÍ A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Kvalita našich vedoucích stojí na špičkových profesionálech, které mají několikaletou zkušenost s pořádáním táborů a akcí pro děti. Jedná se o velmi zkušenou a sehranou partu či přímo pedagogiky. Naši řídící pracovníci jsou proškoleni odborným kurzem akreditovaným u MŠMT.

Více informací a příhlášky na http://taborynaborku.cz 

tabory-borek-horice.jpg