Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Ve středu 2. května kolem půl páté odpoledne došlo v Hořicích na křižovatce ulic Máchova, Jablonského, Sladkovského a Palackého náměstí k dopravní nehodě. Devatenáctiletá řidička osobního motorového vozidla Škoda Fabia jela ve směru jízdy ulicí Jablonského k Palackému náměstí. Na křižovatce ulic se zřejmě nechovala dostatečně pozorně a měla vjet do křižovatky, aniž by respektovala přednost zprava. V té době jel po ulici Máchova jednatřicetiletý cyklista ve směru k Palackému náměstí.

V prostoru křižovatky došlo ke střetu osobního vozidla s jízdním kolem. Muž po nárazu upadl přes přední kapotu na vozovku a utrpěl prozatím blíže nezjištěné zranění, které si vyžádalo převoz do Oblastní nemocnice v Jičíně. Vliv alkoholuna místě vyloučili policisté provedenou dechovou zkouškou u obou účastníků nehody. Celková škoda je předběžně stanovena na částku šest tisíc korun.
Přesná příčina dopravní nehody a míra zavinění je v současné době předmětem dalšího šetření jičínských dopravních policistů.

nehoda-cyklista-auto-horice-4.jpgnehoda-cyklista-auto-horice-3.jpgnehoda-cyklista-auto-horice-2.jpgnehoda-cyklista-auto-horice-1.jpgnehoda-cyklista-auto-horice.jpg