Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Ondra Sokol, Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer, Jakub Kohák, Marian Čurko...a nebo taky nějaký zajímavý host...vše je improvizace!!!

Kde? V Hořické Koruně! Populární partička, která si prostě jednoduše říká Partička míří z televizních obrazovek rovnou za Vámi!!! A bude to krutě moc přísná show! Ale hlavně hromada legrace, dobře a hlavně záměrně míněných vtipů a Geni! Ten je ve formě a hádá ještě lépe než kdy předním!!!! No a Vás!!! Bez pomoci publika by to prostě nebyla Partička! Kluci improvozují dopředu tak neví nikdo ( včetně nich ), co se odehraje v dalších vteřinách! Na Geniální Geňovu párty však může přijít i Váš nápad! A nebo se někdo z přítomných diváků stane našim spojencem a pohlídá třeba právě Ríšu před párty! Kdo bude nespokojený režisér??? Jak dlouho potrvá párty??? Na to vše a mnoho dalšího najdete odpověď na Partičce!!!!
U toho nemůžete chybět!!!

Kdy? Úterý 19. září 2017


Vstupenky již nyní v síti Ticketstream. - https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/particka-divadelni-predstaveni-dum-kultury-koruna-horice-1051741

particka-horice-19-9-2017.jpg