Sdílet

V sobotu 7. října 2023 se bude konat 19. ročník Slavností Holovouských Malináčů. Těšit se můžete na jarmark plný zajímavých prodejních stánků nejen od pěstitelů z Podkrkonoší ale i na výrobky řemeslníků.
Všichni jste srdečně zváni.


V průběhu celého odpoledne bude zajištěno bohaté občerstvení včetně výborných domácích koláčů.

V Ovocnářském výzkumném institutu bude od 10:00 do 17:00 hodin otevřena prodejna a od 13:00 do 17:00 hodin proběhne Den otevřených dveří, kde bude pro návštěvníky připravena výstava ovoce – staré ovocné odrůdy a k vidění zde budou i soutěžní malináče a moučníky.

V prostoru návsi bude pro děti připraven tradiční slaměný hrad, dílničky, nebude chybět ani stanoviště MAS Podchlumí se soutěžemi pro děti a Lesů ČR s lesní pedagogikou, sportovní aktivity pro děti i dospělé od skupiny Rebels gym exhibice a projížďky na ponících. V případě příznivého počasí můžete navštívit Galerii s prodejní výstavou „Pod Zámkem“ na návsi v Holovousích č.p. 7.

Těšit se můžete také na HOLOVOUSKÝ JARMARK -prodejní stánky pěstitelů z Podkrkonoší budou nabízet produkty ekologického ovocnářství, stromky, kvalitní ovoce a zeleninu, květiny,
výrobky z ovoce a medu, další dobroty a výrobky řemeslníků.
Připravena bude i ochutnávka a prodej regionálních potravin.
Všichni jste srdečně zváni. Vstupné je DOBROVOLNÉ. Těšíme se na Vaši účast!