Sdílet

Vážení fanoušci,

nápad kapely Traktor připravit pro vás speciální koncert s možná již neopakovatelnou show k Sedmé straně kostky se v myslích členů kapely zrodil již dříve. Bylo však otázkou, jaké místo si pro tuto exkluzivní open-air show vybrat. O to více nás těší, že v rámci celé ČR padla volba na dějiště The Legends Rock Festu. Tedy na krásné, příjemné a komfortní prostředí Areálu Zahrada, které je pro tuto událost jako stvořené. Kapela Traktor si pozvala také hosty z řad kamarádů a přátel: Panoptiko, Terrapie v čele s Miro Šmajdou, Forrest Jump nebo Bastard. Celá akce proběhne pod hlavičkou akce Loučení s létem.

Vše je ve fázi finálních příprav, proto jen připomeňme, že u areálu je tradičně připravená dostatečně velká plocha pro parkování. Budete-li mít zájem o umístění stanu či karavanu na této ploše, nikdo tomu bránit nebude. Je však třeba počítat s tím, že se jedná o jednodenní akci. Plocha pro parkování bude tudíž jen jednodenním parkovištěm, bez jakéhokoli zázemí pro kempování. Poplatek za parkování vozu (bez ohledu na typ) bude činit 100,- Kč/auto. V případě zájmu je k dispozici celá řada okolních kempů a studentské ubytovny. Kdo neplánuje přijet vlastním autem – vlakové i autobusové nádraží jsou v dosahu krátké procházky.

Areál se otevírá ve 14:00 hod. Přesný line-up najdete v přiloženém letáku. Vstupenky v předprodeji budou k dostání až do dne konání akce u předprodejce www.ticketstream.cz. Prodej vstupenek na místě bude rovněž probíhat běžným způsobem. Děti do 125 cm a ZTP mají vstup ZDARMA.

Tento den se pro všechny návštěvníky určitě stane jedinečným zážitkem a kapela Traktor, včetně všech hostů, se už nemůže dočkat. Těšíme se na vás, přejeme krásnou a neopakovatelnou zábavu.