Sdílet

Dovolujeme si Vás pozvat na XXVII. Vánoce na Hrádku u Nechanic. Od 30. listopadu do 15. prosince 2019 Vás ve vánočně vyzdobených interiérech seznámíme s historií Vánoc, jejich zvyky a tradicemi.

Prozradíme Vám, jaké se dávaly na stromeček první ozdoby, co se podávalo ke štědrovečerní večeři a další zajímavé věci, týkající se těchto nejkrásnějších svátků v roce.

Během této akce je navíc pro veřejnost zpřístupněna zámecká kuchyně, kde budete moci ochutnat pravý anglický punč.

 

Ve všedních dnech 2. – 6. prosince 2019 je denně uvolněna jedna prohlídka pro veřejnost (bez rezervace) vždy ve 14.15 hodin.

Ve všedních dnech 9. – 13. prosince 2019 je denně uvolněna jedna prohlídka pro veřejnost (bez rezervace) vždy ve 14.00 hodin.


U příležitosti vánočních prohlídek na zámku Hrádek u Nechanic jsou pro letošní rok potřetí přichystané noční prohlídky vánočně vyzdobených interiérů. Těšit se na ně můžete v pátek 6. 12. a 13. 12. od 17.00 do 20.00 hodin.

Chleby, vánočky a mikulášský vrkoč nám již tradičně zajišťuje firma Bouček – Pekařství a koloniál v Hradci Králové

Nenechte si ujít příležitost nechat se průvodcem seznámit s historií Vánoc, jejich zvyky a tradicemi v jedinečné, mírně potemnělé večerní atmosféře svátečně nazdobeného zámku.
Při světle lustrů, dobových lampiček i svící Vám v těch nejkrásnějších místnostech zámku prozradíme, jaké se dávaly na stromeček první ozdoby, co se podávalo ke štědrovečerní večeři a další zajímavé věci, týkající se těchto nejmilovanějších svátků v roce.

Na noční prohlídky se můžete těšit v pátek 6. 12. 2019 a 13. 12. 2019 od 17.00 do 20.00 hodin.

Doba prohlídky max. 60 min.

Maximálně 20 objednaných míst v jedné skupině

Rodinám s malými dětmi doporučujeme (z důvodu tmavších interiérů ve večerních hodinách) denní vánoční prohlídky.