Sdílet

Druhý ročník hořického Čarodejálesu se koná v neděli 30. dubna 2023. Jeho první část od 15:00 (otevírá se ve 14:00) je určena převážně dětem. Do programu je zapojen DDM Hořice s řadou soutěží. O další soutěže a o možnost zhlédnutí hasičské techniky se postarají dobrovolní i profesionální hasiči. Ti nejmenší se v 16, 15 hod. mohou těšit na představení Loutkového souboru Zvonek. Program je doprovázen dětskou diskotékou.

V 18:00 pak vypukne druhá část programu, ČARO DISCO PÁRTY. V 19:15 bude zapálena hlavní vatra s čarodějnicí. Vše s volnou zábavou až do půlnoci. Posezení v případě zájmu i déle.

V každé části programu bude vyhlášena soutěž o nejhezčí čarodějnici a čaroděje v kategoriích děti a dospělí. K dispozici jsou ohniště na opékání. Uzenina, opékací vidličky a veškeré další občerstvení včetně bohatého výběru nápojů jsou k zakoupení na místě.

Změna programu vyhrazena. Vstupné na tuto akci je dobrovolné. Výtěžek bude použit na částečnou  úhradu nákladů na organizaci, a především na údržbu a zvelebování areálu.

Info k parkování: parkovat lze na tomu určené ploše přímo v areálu. Při případném obsazení kapacity je k dispozici travnatá plocha naproti Altranu. Ideálně co nejblíž k lávce, poté pěšky přes lávku. Před areálem neparkovat